Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 16 éves hugom miért szopja...

A 16 éves hugom miért szopja még mindig az ujját?

Figyelt kérdés
Ha tv-t nézünk, ha beszélgetünk, ha alszik.... mindig a szájába van az ujja.
2009. szept. 5. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szopna biztos
2009. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól esik neki. Megnyugtatja, ellazítja. A nővérem addig szopta az ujját, amíg férjhez nem ment. Én is sokáig "cumiztam", de aztán leszoktam róla, mert anyum mindig azt mondogatta, hogy a fogaim el fognak ferdülni, és akkor fel kell rakatni fogszabályzót.
2009. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jah és még két kérdés...

Miért vannak ilyen bunkó emberek?? És hogy lehet rajtuk segíteni?

2009. szept. 5. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Babakorban anyapótlékként szopják a picik és van aki úgy marad. Az én negyvenakárhányéves nővérem álmában még mindig szopja az ujját. Még jó, hogy az éjféli kakaózást azért elhagyta. xD Bár az unokái biztosan díjaznák. :D Biztonságot ad. Van aki a körmét rágja, van aki a haját tekergeti vagy rágcsálja. Ő ujjszopós maradt. Nem kell foglalkozni vele, nem ártalmas.
2009. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Van aki a körmét rágja, van aki a haját tekergeti vagy rágcsálja." << mind a hármat csinálja... :)


Nagyon köszi a válaszokat.

2009. szept. 5. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 12 évesen szoktam le :D Én csak megszokásból mindig úgy aludtam el. Aztán hirtelen rájöttem, h mekkora ciki, aztán abba hagytam. Nővéred nem jött még rá? Vagy tényleg ennyire fontos neki? Akkor tényleg vmi lelki problémája lehet. Vagy nincs önkritikája. Nem tudom.
2009. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!