Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A húgom fülébe belenőtt a...

A húgom fülébe belenőtt a fülbevaló hátulja (az a rész, ami megtartja a fülbevalót, h. ne essen ki, az a pici kis ráhúzható pöcök). Mit lehet tenni? Menjünk vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma este ki szerette volna szedni, de nem találta és nem is jött ki. Megkért, hogy nézzem meg és én azt láttam, hogy abszolút bele van nőve az a kis vacak. Egy szintben van teljesen a füle hátuljával. Mit csináljunk?

Amúgy orvosi fém.


2010. márc. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt!! Azonnal a kórházba,a sebészeten ki tudják szedni,kap olyan jég sprayt,és ki tudják szedni! Ja és nem orvos,gyerekorvos hanem KÓRHÁZ!!

Ja és nagyon fájt:S

2010. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bele volt nőve. Be volt gyulladva.Felvágták,és kiszedték.
2010. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szóval akkor most menjünk ügyeletre, vagy várhatunk holnapig?
2010. márc. 5. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy már késő, de annyit még szeretnék hozzáfűzni, hogy ezért fontos, hogy MINDEN NAP forgassa a fülbevalót az ember a fülében... Egyébként igen, sajnos ezt csak a sebészeten tudják kiszedni, és elég kellemetlen tud lenni.
2010. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!