Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért készülök ki ennyire az...

Miért készülök ki ennyire az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Általában csak annyi alkoholt iszom , amennyitől éppen ellazulok és jól érzem magam.Igazán részeg csak párszor voltam viszont egyszer volt egy nagyon rossz élményem az alkohollal.Rengeteg ital volt egy asztalon és mindenki beszélgetett,iszogatott.Én sorra megittam mindent(pálinka, sör,bor) ami a szemem elé került és egy 2-3 órás hányás lett a vége, rögtön az alkohol után.Tegnap nem először volt ezután az élmény után hogy alkoholt fogyasztottam.

Ittam éppen egy csak egy kis pohár bort,és ma reggel úgy szédültem hogy nem bírtam rendesen állni/járni.

17/L



2013. febr. 10. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem az alkoholtól volt. A ma boltban kapható borok például 5ezerszeresét tartalmazzák méreganyagból az ivóvízre előírt megengedett értéknek, ezek elsősorban a szőlő permetezéséből származó vegyszerek, de az ipari feldolgozás során is kerül bele bőven. És ez ugyanúgy igaz más italokra is. Neked nem az alkoholtól volt bajod hanem a vegyszertől. Igyál sok bolti piát, egyél sok bolti ételt és nem kell sokáig szenvedned.
2013. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó megoldás. Ne igyál alkoholt! 38 évesen én sem iszom egy kortyot sem, mégis élek!
2013. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,jó hát ezzel nem voltam tisztában.

Második válaszoló,szerintem a mai fiatalokhoz képest nagyon keveset iszom.Meg tudom számolni a két kezemen hogy hányszor iszom egy évben.Csak alkalmakkor,vagy összejöveteleken.De rendben,ezentúl megfontolom hogy mit és hányszor, valószínűleg érzékenyebb vagyok.

2013. febr. 11. 13:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!