Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kevés alkoholtól kipirosod...

Már kevés alkoholtól kipirosodik az arcom, tudok ezzel valamit tenni?

Figyelt kérdés

Persze az ok, hogy nem iszom alkoholt, de ha céges buli van vagy akármilyen esemény, illik 1-2 pohárral meginni.

Egyébként sokat meg tudok inni nem rúgok be, még egyetemista koromban nem volt ezzel "gond", de kb. 1-2 éve már fél pohár sörtől pirosodom, ami ugyan 1 órán belül elmúlik, de addig csúnya és melegem is van.

Meleg helyen még durvább, levegőzés után elmúlik. Az alapozóval kicsit lehet takarni, de akkor meg a vakolat túl vastag.


Elvileg rák kockázatát is jelenti, mondjuk nem is iszom csak ritkán.

[link]

[link]



2012. dec. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ez elég rémisztő. A helyedben én egyáltalán nem innék alkoholt. Sehol, semennyit! Egy kortyot sem tudnának belém erőltetni. Egy bulin is van más innivaló.
2012. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kevés alkoholt SE igyál!!!
2012. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként ázsiai származású vagyok, szóval valószínű, hogy enzimhiányos vagyok. Csak akkor 10 évig miért nem volt semmi tünet, nem kellett volna korábban is pirosodnom? Meg ez elvileg nem azt jelenti, hogy aki enzimhiányos, az nem is bírja az alkoholt?

Alkohol nélkül is eléggé ki tudok pirosodni, melegben, hidegben..

2012. dec. 7. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok. Alkohollal vagy nélküle is tudom ezt produkálni, persze akaratomon kívül. (Télen, nyáron, ha idegesítenek vagy ha csak simán tetszik valami)

Én akkor is képes vagyok elvörösödni, ha csak a TV-ben látok valamit, ami tetszik.

Nagyon szeretnék tőle megszabadulni.

Az enyémet nem lehet eltakarni, mert gyakran lilás színű.

(és mert nem is festem magam)


Nekem eszembe jutott, hogy azoknak az embereknek, akiknek sokat vérzik az orra, azoknak ki szokták égetni az ereket. Így hátha ez itt is alkalmazható lenne.

2012. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!