Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok félni a...

Ti nem szoktatok félni a vérvételtől?

Figyelt kérdés
Nem is a vérvételtől félek hanem hogy meg kapom az eredményt és minden be lesz csillagozva hogy semmim nem jó.Ezért nem is merek elmenni.Ti nem szoktatok félni?
2013. febr. 10. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem járok orvoshoz így nincs is mitől félnem.
2013. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Már bocs, de ez elég hülye hozzáállás. Attól, hogy homokba dugod a fejed, mivel lesz jobb?

Ez kb. olyan, mint mikor vkinek késik a menzesze, és nem csinál tesztet, mert fél, hogy pozitív lesz. Mintha az lenne, hogy ha nem csinál tesztet, akkor majd eltűnik a gyerek a hasából...

2013. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

"Már bocs, de ez elég hülye hozzáállás. Attól, hogy homokba dugod a fejed, mivel lesz jobb?"


Már bocs de a hülye hozzáállás épp a tiéd. Nem azt írtam, hogy leszarom az egészségem. Magam is gyógyító vagyok, nem is csak a sajátommal törődök, de ehhez semmi szükség vérvételre. Te dugod homokba a fejed, hiszen azt sem tudod milyen tünet mire utal a szervezetedben. Ugyanis ha tudnád nem orvosokhoz rohangálnál.


Hülye hozzáállás és homokba dugott fej épp a tudatlan állapot.

2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyentől tartani. Ha semmi panaszod nincs, kicsi az esélye, hogy komoly eltérést találnak a véredben. Az, hogy be van csillagozva egy két eredmény, még nem feltétlenül jelent rosszat! Sokszor csak minimális eltérések vannak, amik még jó laboreredményt jelentenek. Minden automatán történik, a gép tárol egy normál referenciatartományt mindenről, s ha 0.1 az eltérés, már becsillagozza.
2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!