Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcról eltávolított anyajegy...

Arcról eltávolított anyajegy után mekkora heg marad?

Figyelt kérdés
Egy kb. egy centis, kissé kiemelkedő anyajegyet szedetnék le. Időpont már megvan, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy megéri-e. Ingyenes lenne, szikével, szóval nem plasztikai sebész végzi. Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Milyen gyorsan lesz elfogadható állapotú és mekkora heg marad utána?

2013. febr. 11. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 cm körüli egy kb.1,5 cm-es vágás szerű heg marad,ha jó a sebgyógyulásod.Ez alkati dolog.De érdemes a műtét után Contractubex kenőccsel kenni,az megelőzi a hegesedést.Érdemes tőle megszabadulni,mert veszélyes lehet és valószínűleg így sem szebb mint egy apró heg.Ha leveteted most tedd meg,mielőtt sütni kezd a nap, mert ha a friss heget nap éri csúnyán gyógyul.Ráadásul.ha fiatal vagy jobb és szebb a sebgyógyulás.
2013. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira szerintem nem vagyok fiatal, hogy olyan szépen gyógyuljon (30/f). Hasamról már szedtek le 3 hete, lapos a heg, néha bevörösödik és fényes felületű.
2013. febr. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!