Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellplasztika utáni szexuális...

Papp Péter kérdése:

Mellplasztika utáni szexuális változások? Feleségem több éve mellnagyobbításon eset túl. Amikor még nem volt megoperálva, a szexuális előjátékunkhoz nagyon jól hozzá járult ez a testrésze, mert kellő hangulatra hangolt bennünket.

Figyelt kérdés
Most nem működik, mert nem engedi, hogy hozzá érjek, fájdalomra hivatkozik?Sokáig nem foglalkoztam a magyarázattal, de most kétségeim vannak, úgy gondolom, másról lehet szó. Elhidegülés vagy valami ilyesmi. A heti több szeretkezésünk havi egy-kettőre redukálódott. Erre az a válasza, hogy ennyi elég neki? Én vagyok,60 éves férfi ő 41 nő. Hogyan lehet ez. Magamat pasinak tartom és róla is elmondhatom, hogy látszólag egy szexis, jó nő. Lehetséges a mellplasztikai operációnak ez az oka? Mi a véleményetek?

2013. febr. 11. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Kontrollra szokott járni?

Nem lehetséges, hogy az implantátummal van valami gond, és ezért fáj neki?

2013. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Eszedbe juthatna lehetőségként, hogy esetleg nem akar egy 60 éves pasival dugni, 41 évesen.
2013. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
nem akarlak elkeseríteni, de tuti, hogy nem a plasztika a gond. mondjuk én 42 éves vagyok, de nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy 60 éves pasim legyen... de még 50 éves sem :( bocsi.
2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi kedves válasz.

Nekem van olyan férfiismerősöm(és nő is), aki ápolt, sportos, friss, tud öltözködni, sok fiatalabbat lekörözhetnének külső-ügyileg.

Hihetetlen, hogy Magyarországon 50 felett már kb. temetnek.


27/N

2013. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
figyi, ízlések és pofonok. nézhet ki bármilyen jól is, de én pl nem tudnék egy majd apám korúval kavarni. nincs ezzel semmi gáz.
2013. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ja, persze megértem.

Kicsit támadólag fogalmaztam, tehát inkább arra gondolok, hogy nem hinném, a hölgy ízlése változott meg, csak tisztában volt a helyzettel, amikor belement a kapcsolatba.:)

2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
ezt nem lehet tudni. még az is lehet, hogy változott az ízlése. sok minden változik az évek alatt. de ezt mi itt nem fogjuk megválaszolni.
2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez igaz.
2013. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Változókorba lép, s ilyenkor a nők gyakran nem kívánják a szexet, s ez nem a partnerének szól. Attól még szeretheti. Én vagyok az élö példa. De miért fáj a melle? Kontrollra menjen, nem szabadna fájnia.
2013. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Tehát

"Ez igaz"


És ezt a választ csontig pontozzák.

A beszólogatós, sértegetős válaszokat meg nem. Gratula.

2013. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!