Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladásom van,...

Ínhüvelygyulladásom van, engedjem a gipszelést?

Figyelt kérdés
Ínhüvelygyulladásom van,ami 1 év után visszatért nálam mind két kezemben, a gond az hogy most teljesen a vállamig elért a gyulladás. A gond az hogy zeneművészetibe járok ,tehát mindennapi a zene...a zene tanárom azt tanácsolta ne engedjem a gipszet,ugyanis az izom letapad és ez nagy gondot okozhat később, az orvos viszont azt mondta muszáj a gipsz különben a későbbiekben reumatikus problémám lehetnek, amivel egész életemben szenvedni fogok...Tehát gondolom a gipszelést nem tudom elkerülni,de félek,hogy ez a későbbiekben gondot fog okozni. Aki szintén zenész és volt ehhez "szerencséje" , az leírná esetleg a tapasztalatát? Köszönöm előre is.

2013. febr. 11. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem volt ínhüvelygyulladásom és még több embernek a környezetemben.

Mindanyiunknak begipszelték végül, és segített is, azt kell h mondjam.

A tanárod nem orvos sztem:)

Nekem is kell a preciz kéz a melóban de teljesen rendbejött, viszont ehhez kellett 3 hét gipsz.

Meddig akarják begipszelni, mert még olyat nem láttam h könyök fölé is ebben az esetben?

Amúgy vannak könnyített gipszek is, nézd meg azokat is, de azok elég drágák

Írj ha van még kérdésed

2013. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem írt senki hogy volt neki gipsz, és meddig. Illetve mennyire volt így tartós a gyógyulás.


2 fajta krémet találtam, ami 2 kígyómérget is tartalmaz. Ismerősöm mondta hogy a zongorista zenészek használják. Éjszakára bekenik, fáslit rá.

De jobb lenne ha szakdoki javasolna " nekünk " valami jó módszert, ami hatásos is. Ha már jó drága...

2017. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!