Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23 éves nő vagyok,10 éve van...

23 éves nő vagyok,10 éve van rendszeresen ínhüvelygyulladásom. Injekciókúra, műtét vagy valami még segíthet?

Figyelt kérdés
Már kaptam fizikoterápiát, 2x gipszeltek, szedtem gyógyszereket, kipróbáltam rengeteg kenőcsöt, használtam rögzítőt, jegeltem, stb. Nyáron kialakult egy tízforintos átmérőjű púp a csuklómon felül, mellette egy lyuk. Nemrég pedig a tenyeremen a hüvelykujj alatti részen egy kisebb fájdalmas duzzanat. Ezzel mit tudnak csinálni? Korábban csak fájt, de ilyen külső jele sosem volt. Az ínszalag is tele van csomókkal.
2012. nov. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem fognak kigyógyítani ebből, az biztos. Egyre rosszabb lesz. Keress meg egy természetgyógyászt, de ne akármilyent. Nagyon tudom ajánlani dr. Kacsó Kornéliát Debrecenben. Ő kiváló orvos és természetgyógyász is. Garanciával gyógyít. Ha valaki, akkor ő tud segíteni.
2012. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában gépírók, számítógépes adatfeldolgozók, fodrászok, és hasonló, kézi-munkát végzők foglalkozási betegsége. A csontkinövést (legalábbis pár évvel ezelőtt) műtéti eljárással távolították el.

Az biztos, ha hasonló foglalkozásod van, valami "átképzést" kellene végezni, mert előbb-utóbb a jelenlegi munkádtól meg kell válnod.

2012. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a poén, hogy nincs is munkám. Februárban végeztem a főiskolán, azóta itthon vagyok. Az iskola alatt is ki szokott jönni a jegyzeteléstől. Itthon házimunkát végzek, de azt sem viszem túlzásba, ennek ellenére most már nagyon rossz. Munkát is nagyrészt emiatt nem találok. Eddig szinte mindenki azt mondta akivel beszéltem róla, hogy ne engedjem műteni, mert ugyanúgy kiújul. Egy valaki volt, akinek rendbe jött a műtéttől teljesen, de neki is 3 vagy 4 kellett hozzá.

Már szeptember közepén bejelentkeztem a reumatológiára, de csak karácsony előttre kaptam időpontot. Nem tudom addig hogy fogom kibírni...

Sajnos Debrecen az ország másik felében van, oda nem tudnék eljárni. :(

Köszönöm a válaszokat amúgy!

2012. nov. 4. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a mágneses karkötőt.

Ártani nem tud és szerintem segíthet.

2012. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, de mi lett a vége, mi használt?

Nekem 6 hónapja tart és most múlik el , remélem.

Én is túl vagyok 20 elektromos terápián, most már 10 fényterápián, ami végre hat ha pihentetem. De hát pakolni kell..és most is olyan helyre jelentkeztem, ahol eladóként azért árút kell átvenni stb.

2015. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!