Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak otthon szoktál kakilni? :D

Csak otthon szoktál kakilni? :D

Figyelt kérdés
sz*rtál már tesco wcben, westend wcben vagy suliban?
2009. szept. 6. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Suli, kocsma, meki, pároméknál. Ha szükség van megyek, nem kell a gatyába. xD
2009. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen tescoban is, gusztustalan volt ( wc), de én olyan vagyok ha nekem kell, én nem érlelem órákig magamban. Elég egészségtelen.

Suliban is anno, és melóhelyemen is ha épp ott jön rám.

Nehezen is értem meg azokat akik csak otthon tudnak, hogy ha olyan helyen vannak, hogy bírnak még ki 6-8 órákat.

2009. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagyon muszáj, akkor kénytelen vagyok suliban, ilyen helyeken :D ez csak akkor érvényes, ha megy a hasam:D amúgy nem, csak otthon :D
2009. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon kell, akkor igen. ha csak kicsit kell, akkor tartogatom hazáig:)

amúgy jah, kakiltam már tesco wc-ben, de baromi rossz volt, mert nemültem rá ugye, rendesen izomláz lett a lábaimba másnapra :D

2009. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasmenésem van akkor bárhol:D De minden egyéb esetben kibírom hazáig. Bár felénk tiszták a budik mindenhol úgyhogy nem ez a gondom, csak egyszerűen otthon jobb:)
2009. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amióta Colitises vagyok (ez egy hasmenéssel járó bélbetegség), azóta mindenhol elmegyek WC-re, még akkor is, ha nem kell, mert lehet, hogy utána már nem lesz rá alkalmam. De anno, mikor még egészséges voltam, akkor csak otthon mentem el nagy WC-zni, ugyanis máshol nem tudtam. Egyszerűen nem jött rám a dolog, és ezért nem is mentem el. Ha egy hétig voltam távol otthonról, akkor sem jött rám a dolog. Mondták páran, hogy ez nem egészséges dolog, de nem igazán érdekelt, még talán fel sem fogtam. Most bezzeg, hogy vastagbélgyulladásom van, visszasírom azt az időszakot. Most fogom csak fel igazán, hogy milyen jó dolgom volt anno.


Amúgy Körmenden én is voltam WC-n a Tescoban, de teljesen tiszta volt, még WC-papír is volt.


Egy korábbi válaszoló írta, hogy nem ül rá a nyilvános WC-re, és tiszta izomláz lett a lába. Na, az én lábam már tiszta izom, mert én sem ülök rá a nyilvános WC-re. :D

2009. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tescoban egy időben rendszeresen. Mikor fürdőszoba-felújítás volt nálunk. Valahova kellett járni pár napig. A Tesco pedig pár percnyire van tőlünk.

Westendben nem tudom. Lehet. A Camponában egyszer már biztosan tojtam, arra emlékszem.

Suliban/egyetemen/munkahelyen napi szinten. Nem tartogatom egész nap, hogy aztán hazacipeljem. Mi értelme lenne?!

2018. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is colitises vagyok!Ha tünetmentes vagyok,akkor általában nem sürgetően jön rám.Olyankor hazaviszem! Sajnos ha aktív,akkor ezt nem tudom megtenni.Ilyenkor el kell mennem!Úúú de utálok nyilvános helyen!
2020. dec. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!