Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

lassan fél éve nem tudok rendesen aludni este.. van hogy holt fáradt vagyok és úgy is 1 órán keresztül forgolódok vagy simán nem megy az elalvás.. általában későn fekszem le, 10-11 fele.. reggel nagyon nehezen megy a felkelés és egésznap fáradt is vagyok.. délután szoktam nagy ritkán lefeküdni kicsit akkor simán bealszok.. de este sehogy.. ha meg elöbb akarnék lefeküdni akkor sem tudnék mert kollégista vagyok és 10kor kapcsolják le a villanyt és égve kell hagynunk hogy reggel felébredjünk rá (központi kapcsolásos) és lámpa mellett meg nem tudok aludni..

16/L


2013. febr. 14. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el a körzeti dokidhoz mindenképp.

Addig is, lefekvés előtt igyál egy langyos, mézes tejet, sokaknak működik. Párologtass levendulaolajat, az is nyugtató, bódító hatású.

Esetleg szedj Valeriana relaxot.


Amúgy én is ilyen vagyok, mint te, én altatót szedek (csak vényre kapható), de ez legyen csak végső eshetőség.

2013. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!