Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél hónapja érzem, hogy...

Másfél hónapja érzem, hogy valami nincs rendben, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Bocsi, hosszú lesz. Az a helyzet, hogy szilveszter után 3 nappal elkezdett fájni a jobb bordám alatt és puffadást éreztem, gondoltam epebaj a kaják/alkohol miatt, egy hét múlva mentem el orvoshoz, elküldött vérvételre, a májenzim adataim az alábbiak voltak ggt 230, got 114 (antibiotikumot is szedtem, a mellékhatások között szerepelt a májenzimek emelkedése), két hét múlva a ggt egy százassal lejjebb ment, a got is mérséklődött. De a problémák folytatódtak, volt, hogy a hátam fájt, de mint az állat, volt, hogy a bordám tetejénél jobb oldalt, ott több hétig is. Elmúltak. Aztán gombócérzés, nehézlégzés, most egy hete folyamatos hányinger de főleg evés után + telségérzet. Voltam ultrahangon, tüdőröntgenen, minden negatív, fül-orr-gégész ránézésre refluxot mondott, de a gyógyszer, amit kaptam rá, nem használ. Totál tanácstalan vagyok, egyetlen egy dolog használ, az a hideg tej. Savlekötő, rágótabletta, fájdalomcsillapító, vitaminok tömege ment már le a torkomon, gondoltam lelki okokra, másfél hétig napi kétszer fél szem xanaxot szedtem, ami azt eredményezte csak, hogy leszartam a bajomat, de attól még nem oldódott meg. Valaki tudna tanácsot adni? Gondoltam akupunktúrára, valamilyen szinten hiszek a természetgyógyászatban is. Fogyni nem fogytam, hányni sem hányok, csak az inger van meg. Örülnék nagyon, ha elmúlna. December közepén még majd' kicsattantam az energiától. 23/f

2013. febr. 14. 21:17
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs, a gpt lett 114. Éhségérzetem sincs (gyomorkorgás), csak azt érzem, ha üres a gyomrom.
2013. febr. 14. 21:36
 2/23 anonim ***** válasza:

a gamma gt, meg a got is májjal kapcsolatos, lehet gyulladásban van. vagy valami a szervezetedben belül. de ne stresszelj rajta.

igyál valami gyógyteát, borsmenta pl..

a sok gyógyszerre csak rászoksz.

2013. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De érdekesmód minden más értékem rendben van. Egy hónapja szedek máriatövist, májregeneráló teát is iszom. Azt mondta a dokim, ha májgyulladásom lenne, jóval magasabbak lennének ezek az értékek...
2013. febr. 14. 21:43
 4/23 anonim ***** válasza:

akkor csak simán gyulladás van a szervezetedben.

nem voltál beteg az utóbbi időben?

2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De, karácsony után pár nappal láz, köhögés, elég durva volt. Viszont a vérképem nem mutatott gyulladást, tökéletes volt. Maradtam volna inkább szilveszterkor a seggemen, lehet semmi bajom nem lenne. :(
2013. febr. 14. 21:50
 6/23 anonim ***** válasza:

akkor meg lehet sokat ittál.

tulajdonképpen mi a baj? hányingered van?

2013. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor volt pár buli amin sokat ittam. De azóta figyelek erre, cigit is letettem, próbálok életmódot váltani, csak szépen lassan. Mostanában hányingerem van, nehézlégzés, gyengeség érzet. Kajálás után egész durva, evés előtt meg azért, mert üres a gyomrom.
2013. febr. 14. 21:53
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami gyomor fertőzésem és emelkedett máj enzim értékem. Azt hittem én is, hogy ideg alapon nincs étvágyam. Hányingerem is volt hetekig. Kaptam rá Normix nevű gyógyszert. Két dobozzal kellett beszednem és rendbe jöttem.
2013. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nemtudom akkor, de ha túl sokat foglalkozol vele, az agyadra megy. nekem is van sok bajom, pl. alig eszek, és úgy érzem, hogy felrobbanok, mert annyira televagyok, de már megtanultam együttélni vele, nem foglalkozok vele.
2013. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
lehet :) bár nem hinném, sajnos nem tudok nem foglalkozni vele, ha nem érezném, hogy valami nincs rendben, nem pörögnék rá
2013. febr. 14. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!