Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, érdemes...

Nem tudom mit tegyek, érdemes más hormonális vizsgálatot elvégeztetnem hátha ott van a baj?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok kb.5 éve kezdtem el hízni, sajnos eltértem a 100 kilót. Nem tudok egyszerűen lefogyni pedig már annyi fogyókúrát kipróbáltam és sportoltam amennyire bírtam. Anyukámmal gyanakodtunk a pajzsmirigy alulműködésre, mivel néhány tünetem meg volt, így elmentem vérvizsgálatra de a pajzsmirigy értékek jók lettek.
2013. febr. 15. 22:06
 1/1 Miklós G. ***** válasza:

A pajzsmirigy késői zavara az már nem csak a testsúlyodon lett volna érezhető. Utána kellene nézni esetleges anyagcsere problémának. Ezt egy gastroenterológussal megvitathatod. Nem hiszem, hogy hormonális probléma állna a háttérben, főleg, ha a T3 és tiroxin értékeid még eltérést sem mutattak.


Üdv!

2013. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!