Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hangya ment a fülembe. Mit...

Hangya ment a fülembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy hangya mászott a fülembe és azóta se jött ki. Mikor belemászott éreztem hogy valami van a fülemben meg kaparászott meg minden.. :SS Nagyon megijedtem mert még soha se történt velem ilyen. Aztán fülpiszkálóval ki akartam szedni de semmi se jött ki. Gondolom sajnos beljebbre nyomtam de szerintem már megdöglött, mert nem hallok semmit. Ja és még vízzel is ki öblítettem a fülemet de akkor se jött ki semmi. Mondták páran akiknek már a fülükbe hangya mászott bele, hogy ne aggódjak mert majd pár nap múlva a fülzsírral távozik. De én nagyon félek attól hogy begyullad vagy valami. Ha valakivel történt ilyesmi mesélje el hogy mi volt..
2013. febr. 16. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne félj! Tényleg ki fog jönni a váladékkal.Nekem egyszer egy pici bogár ment bele,nagyon megilyedtem,5 perc után kijött. A te esetedben a váladékkal távozni fog.

De ha annyira aggaszt orvossal beszélj.

2013. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki fog jonni!
2013. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Parafin olajat kell bele csöpögtetni! A parafin olajat amúgy is kellene alkalmazni higéniai okokból. Az szépen kihozza. Honnan tudod, hogy bele mászott? Biztos vagy benne?
2013. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy belemászott. Mert éreztem mikor a fülembe mászkál valami, és még soha nem volt velem ilyen. Aztán mikor felkapcsoltam a villanyt, az ágyamon egy csomó hangya volt.
2013. febr. 16. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szórd be a fal mellett vékonyan piretrines porral. Ki kell irtani a hangyát, mert nagyon elszaporodik.
2013. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lanyomnak is mászott mar bele. Nagyon sírt. Vizzel próbáltuk ki mosni,de nem folyt ki. El mentünk a fül orr gégészetre ott kimosta a doki neki.
2018. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!