Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen csináltathatok...

14 évesen csináltathatok második lyukat a fülembe szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés
úgy hallottam szülői beleegyezés kell 18 alatt a piercinghez. a második lyuk a fülbe piercingnek számít? ha bemegyek egy szalonba kilyukasztatni kérnek szülői beleegyezést? egyáltalán mért szükséges ez? úgysem ismerik a szüleim ha akarnám aláhamisítanám... (bár nem szeretném..) egyébként kinek csinálták már? nagyon fáj? szerintetek az néz ki jobban ha 2 lyuk van egy fülben vagy 3?

2013. febr. 11. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nálam igen
2013. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

az nem piercing és csináltathatsz engedély nélkül is :) kozmetikus egy pillanat alatt belövi neked, és nem fáj jobban mint a 'sima' :) nekem a 3 fülbevaló egy fülben már sok, de ezt döntsd el te. ja és szerintem egyszerre csak egyet lövess :D


nekem jobb fülemben van 2 + egy helix piercing és a balban egy :) a helix se fájt, persze mindenkinek más a fájdalomküszöbe :))


16/L

2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*jó ezt hülyén írtam le, mivel nekem is 3 van a jobb fülemben és az előbb írtam hogy az nekem már sok :D szóval az a sok, ha a fülcimpában van 3 :D
2013. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem normális helyen nem csinálják meg csak szülői engedéllyel. De ahogy cigit és piát is adnak el 18 év alatti személyeknek valószínű fogsz találni olyan helyet, ahol megcsinálják szemrebbenés nélkül. Egyébként szerintem beszéld meg anyudékkal.
2013. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egyébként szegedi vagyok. valaki tudna esetleg itt jó helyet ahol viszonylag olcsón megcsinálják? apropó milyen árakra számíthatok?
2013. febr. 11. 21:09
 6/8 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy hol csináltatod:) egyébként nekem ma lőtték ki a fülemet. most már az egyikben 3, a másikban 1 3mm-es tágesz. ide kellett szülői engedély, de ez mindenhol más!:)
2013. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 14 vagyok de még 13 évesen jukasztattam ki és most a fülemen 2-2 juk van....nem kell szülői beleegyezés nélkül megcsinálták mivel ez nem piercing.Egy kicsit fáj de egyáltalán nem vészes nekem inkább a fertőtlenítő csípett utána :DDDD..(lány vagyok)
2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fiú vagyok és van egy fülbevaló a porcban és nekem nem kérdtek szülői beleegyezést.És nekem 1200 volt a lövés.
2013. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!