Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Glicerines kúp berakása után...

Glicerines kúp berakása után mit kell érezni? És mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Beraktam egy ilyen kúpot. 3g-ost. Előtte még soha nem használtam ilyet. Már eltelt majdnem egy óra, de semmi hatása. Semmi különösebbet nem érzek.
2013. febr. 16. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan bizsergető, mintha mentolt tennél a seggedbe, aztán meg pár perc múlva székelési inger jelentkezik. Nagyjából fél órát kell várni, utána érdemes fosni, mert korábban csak a kúpot fosnád ki.
2013. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát nem tudom rám mért nem hat. :(

Most már beraktam még egyet kb 20 perce, de semmi bizsergető vagy mentolos érzés... Ingerem sincs igazán tőle.

2013. febr. 16. 16:54
 3/4 anonim válasza:
Sikerült?
2016. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Mostanában elég gyakran van szorulásom. Hát vettem ilyen kúpot.

Beraktam. Közvetlen berakás után a lyukamat belülről kicsit csípi. De aztán érzem hogy magától feljebb csúszik és teljesen elmúlik. Ma háromnegyed órát vártam, de semmi hatása. Ráültem a wc-re, próbáltam nyomni és egy kis folyadék jött ki. Gondolom a kúp felolvadt és azt tojhattam ki. Ahogy jött ki, közben megint kicsit csípett. De ennyi, más hatása nem volt rám se.

Ötletem sincs, hogy ezek után nekem is mi segítene. Az hogy egyek ezt mag azt, szintén nem jött be. Lehet csak a beöntés marad, de azt csak tényleg a legvégső esetben szeretném.

2022. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!