Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell feltenni a gliceri...

Hogyan kell feltenni a glicerines kúpot?

Figyelt kérdés
Segítsetek pls..elég gáz tudom , de ingerem is van csak félig jön ki a dolog és félúton megáll .:/

#szorulás #glicelines kúp
2012. szept. 24. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnyomod és bent tartod amíg bírod. Ilyen egyszerű :)
2012. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körübelül egy órája voltam vécén és sikerült valamennyire a dolog , de kézzel segítenem kell..elég gázul hallatszik...de nem tudom mit csináljak most.
2012. szept. 24. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzed hogy menned kellene csak elakadt, akkor tedd fel a kúpot és várd meg amíg hat.
2012. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mint a kisbabáknak a lázkúpot,bemész a wc-re bugyi le kicsit bepucsítasz,és benyomod a kúpt amennyire csak tudod,és utána várj türelemmel,ne ülj,nekem az nem segített,hanem kezdj el sétálni,egy pár percen belül érezni fogod az ingert,de még akkor is várj egy kicsit mindaddig amíg már azt érzed,hogy úristen most becsúszik,utána menj el wc-re.És elvileg megkönnyebbülsz,ha még mindig érzed hogy van bent valami akkor megint egy kúp.Ennyi nekem is szokott ilyenem lenni.Sok sikert,illetve jó nagy rakást kívánok!:-D
2012. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!