Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valeriana Relaxot szedhet 14...

Valeriana Relaxot szedhet 14 éves fiú, napi 1x?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor reggel, vagy este vegye be?

2013. febr. 16. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha adhatok egy tanacsot akkor megteszem. Lehet emiatt sokan le fognak hurrogni, de a velemenyem nem valtozik. 18 eves voltam amikor meghalt edesapam es szakemberhez kellet jarnom, mert egyedul nem birtam ezzel megbirkozni. A szakember 15 perc sablon beszelgetes utan felirta eletem elso szerintem harmatgyenge antidepresszansat. Nos tulajdonkeppen a vege az lett, hogy rakaptam. Persze igen, lehet erre hajlamos a szervezetem az elmem, lehet tul gyorsan alakit ki toleranciat es egyre tobbet igenyel, sot lehet akar az en konnyelmusegem is az oka, de egyvalamire rajottem, es ebben biztos vagyok. Szerintem ha valakinek gondja van, akar fiatal, serdulokorban vagy kesobbiekben mikor mar felnotte valik, ez a sok pirula vagy fokozza a gondot vagy nem tesz semmit, maximum elhiheti az agyunkal, hogy ez jo. Szerintem minden betegsegre a megoldas bennunk van, es miota ezt vallom konnyebb az eletem. Hanyagold a gyogyszereket, eros vagy, a legjobb, kuzdj a gondjaiddal, es ne mindenfele stresszoldo csodaszertol vard a megoldast. ave.
2013. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsővel nagyon egyetértek, DE a valeriana relax egy gyógynövényes bogyó, vény nélkül kapható és még terhes nők is szedhetik. Nyugodtan vedd be, kedves kérdező, semmi bajod nem lesz tőle. a keményebb gyógyszerektől óvakodj.
2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!