Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » B-kategóriás jogosítványra...

B-kategóriás jogosítványra járok és minden vezetés elött nagyon ideges vagyok ezért is csinálok apró hibákat. Lenne belőle probléma ha elötte bevennék egy Valeriana Relaxot? (gyógynövény alapú nyugtató, feszültségoldó)

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne,de probald meg ezt a feszültseget "jozan" allapotban kontrolalni,mert nem szedhetsz allandoan nyugtatot,mielött kocsiba ülsz :)
2012. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen.Csökkenti a koncentrációt és a reakcióidőt.


"Gépjármű vezetéskor alkalmazása fokozott körültekintést igényel."


A betegtájékoztatóból idéztem.

2012. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:) Esetleg tudnátok ajánlani valamit amitöl nyugodtabb lennék?
2012. máj. 21. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
ugy is feszült leszel mindeg,en tudom magamrol,imadtam es imadok vezetni,de autoiskolaban mindeg paraztam...esetleg probald azt kepzelni,hogy taxi soför vagy,es ez a munkad,nekem ugy mindeg jobban ment :)
2012. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kipihentebben könnyebb, hidd el.
2012. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ketamin. :)


Egyébként úgy menj oda hogy bebeszéled hogy menni fog minden, nem leszel ideges, és tökéletesen csinálsz mindent, muter is ilyen , nála be szokott jönni.

2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 21. 21:43
 8/14 anonim válasza:

Én pont oktató mellett nem izgultam. Úgy éreztem, nincs rajtam felelősség (persze azért valamennyi volt), de arra gondoltam, hogy azért van ott az oktató, Ő is figyel, úgyse tudok olyan óriási hülyeséget csinálni.

És ne szokj rá ilyen hülyeségekre! mi lesz majd vizsgáknál, munkahelyen, stb. meg kell tanulnod kezelni az ilyen helyzeteket!

2012. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

gondolom kezdő vezető lehetsz.

ez mindenkivel így van, addig, ameddig nincs meg a kellő rutinod, tapasztalatod.

2012. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is róbálj kipihentebb lenni, és kérdezd meg az oktatódat is, hogy mit ajánlana--biztos találkozott már millió ilyen esettel, és ismeri, ki hogyan szokta megoldani, hátha tud adni egy-két ötletet.
2012. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!