Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van szükség lázcsillapít...

Miért van szükség lázcsillapításra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem azert volt mert rohadt rosszul voltam, fajt minden csontom, razott a hideg szedultem meg kezdtem hallucinalni. szedtem en befele a gyogyszert mint a kisangyal :D pedig tudtam h a virust oli a laz
2013. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A "fejvesztett" lázcsillapítás felesleges, hiszen a láz öli a kórokozókat.Un. mérsékelt lázat felesleges csillapítani, kivéve,ha az illető krónikus betegségben szenved, v. hajlamos lázgörcs kialakulására.38C alatt nem szabad, 39C-ig nem szükséges a lázcsillapítás. Sok folyadék fogyasztása, pihenés mellett jótékony a hatása.
2013. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De orvoshoz sem muszáj rohanni 38 fokkal igaz?
2013. febr. 17. 07:49
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
De, orvoshoz kell menni, ugyanis néhány betegségnél a láz csak első fázis, és kezelés nélkül súlyos szövődmények keletkezhetnek, vagy akár halálos is lehet.
2013. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem rohantam, 38,1 volt, nem is vettem be lázcsillapítót, másnap már nem volt lázam, igaz a köhögés és nátha tovább tartott, de ez is rendbejött gyógyszer neélkül.
2013. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség a veszély küszöb eléréséig.
2013. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"De, orvoshoz kell menni, "


Nem javasolt.

2013. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
A 39fok alatti lázcsillapítást és az orvoshoz rohangálást felejtsétek el, ha jót akartok magatoknak.
2013. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

erzi azt az ember amikor a laz mar tul sok. nekem 38,8 volt, azt mondjak hogy azt nem kell csillapitani meg, meg akartam varni a 39et de (elso valaszolo vagyok) irtam hogy mennyire rosszul voltam.


orvoshoz en 3 nap utan mentem az influenzammal de csak mert azt hittem tudogyulladas, annyira fajt a tudom meg tenyleg nagyon betegnek ereztem magam. szerintem erzi azt az ember amikor segitsegre van szuksege, de egykis lazzal meg megfazassal en se mennek.

2013. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hyperpyrexia veszélyes.
2013. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!