Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csontkovácshoz ha elmegyek,...

Csontkovácshoz ha elmegyek, és több kezelésre van szükség, akkor baj ha a kezelések között kimarad 1-2 hét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan problémám van, hogy a nyakam és hátam között van egy púp, én egyszer banyapúpnak hallottam, mármint hogy az ilyet annak mondják. Ezen tud segíteni? És ha igen Pécsen nem ismertek véletlenül jó szakembert?
2012. nov. 5. 21:58
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy inkább gyógymasszőrhöz menjek?
2012. nov. 5. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nekem apukám kimasszírozta, de a sok előrehajlástól(nyak) visszajött. Rendszeresen tornáztasd a nyakad és figyelj a testtartásra.
2012. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az a baj, hogy nekem nincs senki akit meg tudnék kérni errem így mindenképp szakember kell! Fájni nem fáj, de zavar a púp és nem akarom hogy nagyobb legyen. Neked mennyire volt nagy?

2012. nov. 5. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy, ha lehajtottam a fejem olyan volt, mintha púp lenne a nyakam alatt. Amikor kimasszírozta apukám, olyan volt, mintha kést döfnének bele, de amúgy fájni nem fájt.
2012. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!