Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes így menni iskolába?

Érdemes így menni iskolába?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom amikor levegőt veszek nagyon fáj, és érzem hogy valami van a torkomban, mikor nyelek az fájdalmas, kb. 5 percenként rám jön az állandó köhögés,folyamatosan könnyezek, és alig tudok beszélni, a szüleim el akarnak küldeni az iskolába...érdemes, vagy maradjak és menjek orvoshoz?

#betegség #orvos #iskola #torokgyulladás?
2013. febr. 17. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj! Ne fertőzd meg a társaidat. Szövődményei is lehetnek a betegségednek. Miféle szülői álláspont ez?
2013. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mostani héten egyáltalán nem mentem orvosi igazolás megtiltotta, és anya szerint most már muszáj.
2013. febr. 17. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, aztán ha észreveszik a suliban, hogy potenciális fertőző beteg vagy, azonnal hazazavarnak. És akkor mi lesz, ha összeesel? Maradj itthon!
2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már késő, mindenképp elküldenek a szüleim, mivel szerintük csak improvizálok....HOGY LEHET EZT EGYÁLTALÁN IMPROVIZÁLNI? Nem értem....
2013. febr. 17. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülők felelőssége. Ha súlyos bajod lesz akkor sajnos neked fog rosszabbul esni.
2013. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az lehetséges hogy elszédülök az úton és elüt egy auto....egyszer majdnem megtörtént, megszédültem mert fájt a fejem, és majdnem elütött egy motor....mondjuk az a motoros hibája volt, mert ő hajtott rá az utra mikor piros volt, de nem ez a lényeg...
2013. febr. 17. 21:45
 7/7 afonyaszirup válasza:
Én a tanár oldalról látom ezt a problémát, és szörnyű, de valóban sok szülő küldi betegen a gyereket az iskolába. Ezzel a legnagyobb probléma az, hogy egy gyengébb megfázás gyógyszeres kezelése is már kb. 5000 ft, tegyük fel, a megfertőzött kispajtás családjában még többen elkapják. Felelőtlenség...
2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!