Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aszimmetrikus mellel mit...

Aszimmetrikus mellel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy meg lehetne műteni, TB által vagy saját költségből, de ... ezt a megoldást hanyagolni szeretném.

Még csak 16 éves vagyok, lehet, sőt biztos, hogy 20 éves koromig pl. sokat fog még változni, de ha abból indulok ki, hogy ezidáig sem változtak sokat e téren... nem túl kecsegtető...


Arra gondoltam, hogy zsírleszívással lehetne segíteni rajta? Mert ugye a mell nagy része zsír. A zsírleszívás pedig helyi kezelés, szóval nem "valahonnan" fogynék, hanem pont arról a mellemről.


Esetleg másvalaki, aki megoldotta eme problémáját? :)

Melltartóban nem látni, de azért csak szebb volna egy szimmetrikus mell.


Előre is köszönöm :)


16L



2013. febr. 17. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
De nagy gondod van kislány! Kár beavatkozni, hidd el, lesz egy fiú, férfi akinek a legszebb mellek lesznek és szeretni fog nagyon érte is! Fogadd el magadat és sokkal boldogabb leszel !
2013. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagy gondom van, mert tényleg csúnya :S

Hát, legyen úgy, ahogy mondod!

2013. febr. 17. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az első válaszolónak! Ettől még lehetsz egy nagyon szép lány, és ha igazán szeret egy fiú, akkor így is megőrül a melleidért! :) Higgy nekem, én is fiú vagyok! Csak az a fontos, hogy természetes melled legyen! :)
2013. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha nem zavart, ha egy nőnek aszimmetrikus a melle! Főleg, ha ilyen látványásan értelmes, aki még helyesen írni is tud, ami manapság ritka kiváltság! Szóval szerintem értékesebb lehetsz, mint hiszed! (És nem csak a helyesírás miatt!)
2013. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, de aranyosak vagytok, mindhárman, köszönöm :)

De ugye azt azért elképzelitek, hogy nem 2 cm különbség miatt nyavalygok? :P Jó, nem is 12 miatt, de azért látványos a különbség.

Mindhárman zöld kezet kaptatok tőlem, első: Téged sem én pontoztalak le, nehogy úgy gondold esetleg, csak azért mondom :)

Köszi, tényleg :)

2013. febr. 18. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a centi a lényeg! A mell mindig szép! :D Külön-külön! :D A lényeg azért mégiscsak TE vagy magad!!!
2013. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)))

Köszi, aranyos vagy! :)

2013. febr. 18. 19:48
 8/9 Scav ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, itt nézelődj milyen sokfajta van. A tiéd is átlagos (a lap alján lehet lapozni, minden mellhez írt egy rövid történetet a tulajdonosa)

[link]

2017. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊 Kedves Utolsó, nagyon hasznos volt a válaszod! Azóta már van barátom, évek óta, elfogadott, nagyon szeret, sőt imád, a melleimmel együtt. Mindig mondja, hogy szép melleim vannak és szereti kényeztetni őket.
2017. márc. 30. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!