Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges ha egy fiú testvérp...

Egészséges ha egy fiú testvérpár nem rendelkezik önálló alsóneművel hanem ugyan azt hordják? :D

Figyelt kérdés
Mármint kimosva de nincs az,hogy ez az én boxerem ez meg a tiéd
2013. febr. 17. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát engem zavarna, ha meglátok a földön egy alsógatyát, megszagolom hogy piszkos-e, és nem tudom, hogy a saját farkam szagát érzem, vagy a tesómét...
2013. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez tutira nem normális. Most azonnal osszátok el, jegyezzétek meg melyik kié és nem lesz ebből probléma.
2013. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ismerősömről van szó és azt mondja szerinte természetes pasik között :D


Azért is írtam ki a kérdést szerintem tuti nem normális én lány vagyok de eszembe nem jutna nővérem bugyiját hordani :D

2013. febr. 17. 17:38
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Én nőként felveszem simán anyám bugyiját :D Most nem tudom mi ebbe a szégyen? Ki van mosva.
2013. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy szégyen azt te aggatod most rá :D csak én nem tartom normális dolognak egymás fehérneműit hordani :D
2013. febr. 17. 17:41
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Egy fehérneműről beszélünk, nem egy pulcsiról.

Nagyon sok gombás és bakteriális fertőzést el lehet kapni közös fehérnemű, közös törölköző használatával. Egyáltalán nem egészséges. Hiába van kimosva. És ráadásul nem mindenki mos megfelelően. Nagyon sokan a fehérneműket és törölközőket is csak 40 fokon mossák, ami nem pusztítja el a gombákat és baktériumokat, így nyugodtan át lehet adni a másiknak a különböző fertőzéseket.

Szóval egészségére mindenkinek aki a testvére vagy az anyja fehérneműjét hordja! Csak utána nem kell meglepődni, ha majd gyakran látogatják az urológiát vagy a nőgyógyászatot!

2013. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Képzeld sose volt semmiféle bajom ilyentől ;)
2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Jól írtad! Eddig!;)

De ami késik nem múlik, szóval egészségedre!

2013. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan, akinek valami nemi baja van, az úgyse fogja odaadni másnak. Ha meg nincs, akkor mégis mi a gond?
2013. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért basszus, mert ha valakinek például kezdődő fertőzése van, akkor annak még tünetei sincsenek, viszont a fertőzést már simán átadhatja.

Kívánom neked, hogy sose tudd meg milyen egy gombás vagy bakteriális fertőzés következtében bekövetkezett gyulladás! De komolyan!

Nincs pénzed saját bugyira amúgy?

2013. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!