Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges ha egy fiú testvérp...

Egészséges ha egy fiú testvérpár nem rendelkezik önálló alsóneművel hanem ugyan azt hordják? :D

Figyelt kérdés
Mármint kimosva de nincs az,hogy ez az én boxerem ez meg a tiéd
2013. febr. 17. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
De, van pénzem :D Csak anyuval ugyanaz a méretünk, sokszor összekeverjük mosás után kié melyik, ennyi...
2013. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudod anyukám együtt él a nagymamámmal, nekik is vannak egyforma fehérneműik és egy a méretük. A nagymamám 84 éves, szóval neki már nem nagyon vannak fertőzéses gondjai, de még ő is megjelöli egy pici varrással, hogy melyik az ő fehérneműje, mert még ő is fel tudja fogni, hogy nem egészséges.
2013. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Huu, most szebb lett a napom, az ezeréves nagymamádtól, aki annyira ráér, hogy minden bugyijába varrogat :D:D
2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A saját nagyszülődet is ennyire tiszteled, hogy ezerévesnek titulálod és nagy röhögő smile-t nyomogatsz neki?

Már ne is haragudj, valaki itt feltett egy kérdést, amire válaszoltam és úgy gondolom, hogy sok orvos, aki egyetemen tanult is velem értene egyet és nem veled, mint aki tiszteletlen az idősekre vonatkozólag és még az értelmiségi szintje is a béka feneke alatt van. És hasonlóságképpen írtam a nagymamámat, akinek még 84 éves létére is több esze van, mint neked.

Na legyen szép estéd!

2013. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Közös alsónemű? Fújj, ettől majdnem behánytam...
2013. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!