Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forró víz szerű valami ömlött...

Forró víz szerű valami ömlött az orromból, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Felkeltem, és valami víz szerű forró (mintha vér lett volna, de csak halvány piros volt) folyt (vagyis ömlött) az orromból, de ömlött, megállítani nem lehetett volna, fújni sem kellett. Mostanában sokat folyik az orrom, mert beteg vagyok de ilyen még nem volt. Utánna pedig vérezni kezett az orrom, de az nem így ömlött és hamar el is állt. Azóta fáj a tarkóm is.
2013. febr. 19. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejed nem fáj? Szédülés? Ha fizikai sérülés nem volt nem hinném, hogy az agyvized folyt volna. Azért ahhoz komolyabb fejsérülésre lett volna szükség.


Lehet felszakadt az orrüregedből a genyó.

2013. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alvásból keltem fel, úgyhogy kizárt. De fejem is fáj egy kicsit. Mennyire lehet veszélyes ha az volt?
2013. febr. 19. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Rögtön az első gondolatom nekem is az agyvíz. Szerintem beszélj orvossal!
2013. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg orrváladék nem lehetett? Mert tegnap éreztem érdekes érzéseket az arcomban.
2013. febr. 19. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha agyvíz volt akkor az kurv@ veszélyes, mert azt jelenti, hogy az orrüregednél szivárog, vagyis rés van az arcüreg és a koponyaüreged között, ergo bármilyen kórokozó bejuthat, és pikk pakk agyhártya, agyvelő gyulladást eredményez. Az meg nem agy nagy móka, kacagás.


Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy szivárogna. Főleg nem ömlik... Nem igazán jellemző, de biztos ami biztos keres fel orvost és számolj be neki erről.


Nem volt korábban orrmandula műtéted vagy ilyesmi? Mert önmagától egy náthától nem szabadna ilyesminek történnie. Kivéve ha korábban egy műtétnél átszervezték ott a dolgokat.

2013. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még kiskoromban szedték ki mind 2 mandulám, nem mostanában. A kérdés kiirása óta nem történt meg mégegyszer a dolog, de az arcomban néhe ilyen csurgó vagy milyen hangok voltak. Az nem lehet hogy a felgyülemlett orrváladék volt, vagy arcüreg gyulladás?
2013. febr. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!