Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy...

Valaki elmagyarázná hogy működik? TIENS

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot, hogy regisztráljak a Tiens-nél, próbáltam utána nézni, hogy mik a tapasztalatok, vélemények róla, de egyértelmű választ nem kaptam a kérdésemre! Szóval arra lennék kíváncsi hogy mi a menete? mit kell csinálni, kell-e fizetni? stb
2013. febr. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A TIENS honlapját nézd meg. A belépőnek regisztrálnia kell /adig nem vásárolhat/. A regisztrációs díj 2800 ft. Ezt csak egyszer kell fizetni.
2013. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, szintiszta MLM rendszer annak minden örömével és buktatójával együtt. A nyáj szellemű emberek gyülekező helye.
2013. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eladás szerűen foglalkoznék vele, megérné csatlakozni? vagy ez is olyan mint pl a zepter?
2013. febr. 19. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Agitálhatsz, talpalhatsz, mire a termékeket el tudod adni, illetve amíg belépőket nem találsz. Az alattad regisztrálók vásárlása után jutalékot kapsz, de neked is kell vásárolnod, hogy ki ne ess a rendszerből.
2013. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehogy belerántsanak abba, hogy vállalkozóvá tesznek. Annyi anyagi teher hárul rád, hogy csak ráfizetés lehet a vége. Ráadásul a NAV ezer szemmel figyel minden vállalkozót.
2013. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!