Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ömlik a vér a lábamból. Mit...

Ömlik a vér a lábamból. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Átléptem az akvárium felett és hozzáért a lábam a sarkához, mikor jöttem vissza akkor láttam hogy vér van. Oda néztem és egy mély vágás van ott. Nem éreztem de most fáj, bekötöttem és átázott. Mit csináljak?

18/F


2013. febr. 19. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyél rá nyomókötést, de ne szedd le azt amit rárakták.
2013. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem áll el a vérzés ügyelet. Ha oylan mély hoyg össze kell varrni akkor nem fog elállni. Egyik barátnöm nem ment el és már ájulás szélén volt, persze egyedül otthon amire a lakótársa hazaért, azonnal vitte is be a korházba, ugy kivérzett hogy már alig volt magánál. neki a bokája fölött volt a vágás. egy artériát sikerült átvágnia.
2013. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem akarok menni sehova, álmos vagyok már. Nekem a vádlim belső oldalán van.
2013. febr. 19. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le, és reménykedj, hogy reggel felkelsz!
2013. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Próbáld egy gyenge nyomókötéssel egy kicsi géz tekercset tegyél a géz alá amivel betekered. Úgy állítsd be a gézpárnácska méretét és a kötés erősségét hogy finoman összenyomva tartsa a sebet. De csak annyira hogy még ne szorítsd el. És ne maceráld hogy kezdhessen összeforrni.
2013. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Az akváriumot meg csináltasd meg az nem szokott ilyen lenni. Ha kipakolod teljesen akkor egy finomabb smirglivel meg tudod az éles részeket csiszolni. Csak annyira hogy kézre ne érezhetően ne vágjon. Azt úgy szokták.
2013. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!