Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! Valaki esetleg hallott...

Üdv! Valaki esetleg hallott már olyan tünetről, hogy az orr fölött, a homlok közepe tájékán meleg és hideg érzetet érez az ember? Birizgáló érzés, de nem fájdalom. Zavaró. Kihez forduljak? Több hónap óta tart. Lehet, hogy szem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 22:26
 1/3 anonim válasza:
ilyet nem emlékszem hogy tapasztaltam,vagy találkoztam volna ilyesmivel! mit értesz a meleg és hideg érzet alatt? égő érzés, aztán meg...hideg? Nekem az szokott lenni, hogy úgy érzem égek, de az az egész arcom általában, de az még akár idegi alapon is lehet, talán nálad is ez van, nem tudom... Szemeddel volt már gond? Mert alapból nem gondolnék arra.. de nem vagyok orvos, sosem lehet tudni mi mivel függ össze. Ha normális a háziorvosod,első körben talán vele beszélj!
2013. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan mintha feszítene és lüktet is gyengén.Ha masszirozom a szemöldököm picit, akkor alább hagy.Amúgy légnyomásra is érzékeny.Egyébként nem zavarna, ha nem tartana fél éve...
2013. febr. 20. 11:04
 3/3 anonim válasza:
jaj,sajnálom hogy már ilyen rég óta tart ez... szerintem valami idegi dolog is lehet, vagy valami vérkeringéssel kapcsolatos esetleg... de sajnos nem tudok biztosat mondani. szerintem nem lehet nagy gond,de jobb ha megnézeted egy megbizható orvossal! jobbulást,és esetleg ird mág meg h mit mondott a doki meg h hogy vagy!
2013. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!