Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszaban betort, behasadt a...

Hosszaban betort, behasadt a kormom. Mitol tudja meggyogyulni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne, mert tiz éve kb. 4mm hosszan be van nekem is törve a hüvelykujjamon, ricinusolaj, fedőlakk lófülét ért.
2013. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja-ja ugyanaz. Huvelykujj, hosszaban es Kb. 2 eve.
2013. febr. 20. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez vitaminhiány, nekem is mostanában töredeznek. Meg olyan mintha "megrágták" volna. A fehér folt is valamilyen hiány de akármit szedek semmitől se akar elmúlni...
2013. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem egy ráejtett ládától tört be u.h. a vitaminhiány biztos nem játszik, mert amúgy nem töredeznek a körmeim és nem is foltosak. Naivan azt gondoltam, hogy majd lenövi, de kénytelen vagyok belátni, hogy nem fogja...
2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy tippeltem. Látom Ti jobban tudjátok!
2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem lehet ugyanez vitaminhiánytól is, azt mondtam, hogy nekem nem attól tört be, viszont elmúlni sem akar, pedig a körmeim amúgy rendben vannak. Békesség.
2013. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is így volt, hosszában kettétört a körme, és nem nőtt le. Elment manikűröshöz, és olyan zselés műköröm réteget tett arra az 1 körmére, és rendbejött. Próbáljátok meg, kérdezzetek meg egy tapasztaltabb manikűröst.
2013. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!