Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20évesen lehetek még magasabb?

20évesen lehetek még magasabb?

Figyelt kérdés
Van valami gyógyszer vagy valami amivel magasabb leszek?alacsony vagyok,legalábbis sztem

2013. febr. 21. 09:21
1 2
 11/14 bensdorp ***** válasza:

Gyógyszer nem létezik. Műtét megvalósítható, de esetedben indokolatlan, és nincs orvos, aki feleslegesen vállalná a kockázatokat. Viszont néhányan még nőnek 20-25 éves koruk között pár mm-t, cm-t. Persze ez elég ritka.


Én a növekedési korszakon túl 156 cm vagyok. Modell nem lehetek, de más hátrányom nem származik belőle, csak előnyöm (sok helyre beférek, a kis méretek egy nőn csinosabbak, alacsony nők bármekkora férfi mellett jól mutatnak és viszont stb.). Nem normális, hogy átlagon felüli magassággal még nőni szeretnél. Lehet, hogy inkább egy pszichológussal kéne beszélgetned az aggodalmaidról.

2013. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nyakigláb lenni?
2013. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szervezet 21 eves korig termel novekedesi hormont. addig barmi lehet de nem valoszinu h sokat nonel mar. novekedesi hormont lehet hasznalni attol meg talan plusz par centi de nem sok. es eleg huzos az ara.
2013. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
még talán pár centit nőhetsz, de 168cm szerintem pont ideális.
2014. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!