Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi vizelettel lehet...

Orvosi vizelettel lehet valahogy csalni?

Figyelt kérdés

Voltam orvosin és azt mondták hogy vér van a vizeletbe és nem értem hogy miért BNO kód: R31H0 Vérvizelés, k.m.n ez mit jelent?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. febr. 21. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Véres vizelet külön megjelölés nélkül / = k.m.n. /

Vér lehet: hólyag hurut miatt, vesekő miatt, húgyuti vagy vesemedence gyulladás miatt, vese daganat miatt, sérülés is okozhat ilyet. Hírtelen fogyás után vese süllyedés esetén is jelentkezhet,esetleg veleszületett rendellenes érlefutás miatt, vese tbc esetén. Máshol góc van a szervezetben / akár egy rossz fog / és szövődményként vesegyulladás is okoz ilyet.

De van alkatilag időnként jelentkező véres vizelet, itt nincs betegség a háttérben.


Azért R a kód mert nincs még meg a pontos diagnózis, hogy mi az ok. A csalást nem értem , mire vonatkozik?

2013. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ment a jel köszi!

Az hogy nem tudom ezt hova tenni esetlegesen arra gondolok még hogy kevés folyadékot ittam ettől is lehet???

2013. febr. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!