Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom ez még is mi, és,...

Nem tudom ez még is mi, és, hogy hova kéne írnom, de egyet tudok, hogy nehéz, és rossz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sose voltam magammal megelégedve... régebben sportoltam sokat, 8évigaerobicoztam aztán két éve abbahagytam, de sosem voltam vékony szóval kicsi felesleg volt rajtam 1-2kiló... 7.ben kezdtem el foglalkozni nagyon a súlyommal...azóta állandóan ezen agyalok, most 10.es vagyok... eljutottam odáig, hogy hánytatom magam, illetve nem nem ez a legmegfelelőbb szó rá, hisz még az elején vagyok, csak azt tudom h szörnyű és nem tudok mit tenni... 1-2napig alig ettem most este bezabáltam rögtön meghánytattam magam, már rég túl vagyok a hányáson, de úgy érzem muszáj folytatnom még van bennem muszáj újra és újra ledugni az ujjamat a torkomon...már fáj ha nyelek .... eddig nem nagyon ment a hánytatás, de tegnap is már így könnyebbültem meg, sokáig hashajtóztam, de lebuktam, volt h nem ettem semmit, le is fogytam olyan 51kilóra, de visszajött kb 2-3kiló.... most olyan 170cm lehetek és 53-54kiló. Nem tudom mért írtam le ezeket, nem tudom mit érzek, csak h hányás közben is sírnom kell és folytatnom kell. Mit tehetnék? valaki tudna valami tanácsot adni? Köszönöm előre is. 16/L
2009. szept. 8. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nő vagy, vagyis sosem leszel megelégedve a súlyoddal. akkor sem, ha 30 kilóra fogysz. egyébként 70 kilóig jó vagy, onnantól számít minden egyes kiló feleslegnek.

szerintem hagyd abba a méregetést, egyél amennyit gondolsz, akár hízhatsz is, mert senki sem szereti a modell alkatú lányokat. jó, nem az hogy senki, de 90% nem. :)

2009. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel orvost, a fele sem tréfa annak, amit írtál. Gyanús, hogy bulimia nervosa felé haladsz, ha már nem vagy benne nyakig. Ebből önállóan kigyógyulni iszonyat nehéz, őszintén szólva én még senkiről sem hallottam, hogy így sikerült volna. A legjobb, ha pszichológushoz fordulsz, legegyszerűbben a sulidban, vagy a háziorvosodhoz, aki továbbküld majd szakrendelésre. Most lépj, míg az elején vagy, az esélyed így sokkal több!
2009. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

először is,szeretném figyelmedbe ajánlani a következő linket: [link] itt kitudod számítani a testtömeg indexedet.Kérlek csináld meg,mert ennek a fele sem tréfa!

Az egyik bnőm is hasonló gondokkal küzdött és nekem mondta el:együtt aztán elmentünk a suliorvoshoz és vele beszéltünk először.Aztán jöttek a szülei.Kapott beutaló pszcihológushoz,aki nagyon rendes volt,hiszen minden nap ilyen betegekkel foglalkozik.

Úgyhogy ne szégyenkezz emiatt!

Szerintem ne koplalj!

Étkezz egészségesen!Sportoljatok a bnőddel rendszeresen!

Este hat után ne egyél!

Ha ezeket betartod,tarthatod a súlyod!De fogynod nem szabad,mert sztem így is nagyon vékony vagy...

Sok sikert! L/16

2010. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!