Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan frissíthetném fel...

Hogyan frissíthetném fel magam a tanórákon?

Figyelt kérdés

A suliban állandóan 5-re vannak beállítva a radiátorok, és szellőztetni nem igazán lehet, mert "jajj, hideg van, csukd be". Én utálom a meleget, izzadós vagyok, fáj tőle a fejem, elbágyadok, és még levegőt se kapok rendesen.

Ha szerencsém van, akkor termenként 2 percre kinyitják nekem az ablakot. Ha az előző osztály miatt büdös van, akkor ez a reakció: "á, majd megszokja az orrunk".

No, ez volt a mese része a dolognak.

Szóval hogyan tudnám magam frissíteni óra közben? Kortyolgatom a vizet egész nap, szünetekben kijárok kezet-arcot mosni, de 20 perc szaunában ücsörgés után újra izzadt vagyok. A tanárok is szóltak már, hogy szellőztessünk, de nincs kedvük folyton 20 visítozós, levegőtől félő csajjal vitatkozni...

21/l


2013. febr. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz....

Talán próbálj meg magad óraközben vizes zsebkendővel törölgetni. Csuklód, homlokod. Vizes kendőt meg nylonzacskóba tudod tartani.

2013. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A friss levegőnél nincs jobb ! De ha ez nem áll korlátlanul rendelkezésedre , akkor tedd a hüvelyk és a középső ujjadat az és a mutatótujjadal maszírozd az orrod felett lévő pontot pár másodpercig . Ugyanezt a hat
2013. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ást éred el , ha a tarkótájékodat masszírozod 5-10 másodpercig a jobb vagy bal kezeddel . Hatása negyed fél óráig tart .
2013. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na mégegyszer , talán most nem bolondul meg a gépem : hüvelyk és középső ujj orrnyeregre , mutatóujjal pár másodpercig masszírozni az orrnyergedet.

Tarkótájék masszírozása másodpercig .

Hatásuk negyed, fél óráig tart.

2013. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap ki is próbálom a tippeket :)

2013. febr. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!