Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veseműtét után hány napig...

Veseműtét után hány napig normális a véres vizelet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:28
 1/2 anonim válasza:

Helló!

A dátumból ítélve már biztosan helyrejött a dolog. Elég ritka ez a dolog, nehéz utánajárni. Engem is érdekelne a kérdés, tudnál kicsit mesélni róla? Neked hogy volt és miért?

Utókezelések?

Köszönöm!

2013. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, már rendbe jött, szerencsére.:)


Laparoszkópiás pyelonplasztikám volt kb. 2 hónapja. Nagyon gyorsan felépültem utána. Hétfőn volt a műtét, pénteken már mehettem is haza, és kb 2-2,5 hét után már (majdnem) újra teljes életet tudtam élni (ez alatt pl. a mozgást, fekvést, járkálást, ilyesmit értem).


Véres vizelet kb. 2 hétig volt, de 4 hétig, amíg le nem vették a sínt (amit a vese és a húgyhólyag közé helyeztek), addig ha nem ittam eleget, azzal jelzett a szervezetem, hogy újra beszíneződött.


Sokat kellett (és kell most is) inni, nem szabad emelni, a műtét után kb. 2 hétig véralvadásgátló injekciót kaptam, valamint kétszer antibiotikumot. A sínlevétel óta 3-4 hetente kell UH-ra járnom, de gyógyszert nem kell szednem.

2013. ápr. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!