Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigy nem jol...

Ha a pajzsmirigy nem jol mukodik annak milyen jelei lehetnek? Milyen tunetek lehetnek ha pajzsmirigy nem jol mukodik?

Figyelt kérdés
Koszonom :)
2013. febr. 23. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Túlműködés esetén: szívdobogás érzés, kézremegés, izzadás, nyugtalanság, fogyás.Illetve a nyakon is érezhető: megnagyobbodott mirigy: strumma.

Alulműködés esetén: fáradtság, hízás, szívdobogás érzés, memória romlás...


Remélem csak érdeklődsz én nincs gondod a pajzsmirigyeddel, bár megfelelő gyógyszeres kezeléssel, teljesen jól kezelhető..üdv

2013. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :) Es meg nem tudom hogy van-e vele problemam mert voltem egy altalanos vizsgalaton es ott mondtak hogy ki kene magam vizsgaltatni, de meg nem volt ra lehetosegem sajnos, es ezert erdeklodtem egy kicsit.
2013. febr. 25. 07:08
 3/3 Ritacoronita válasza:
sima vérvétel tsh vizsgálat kérj beutalót eredmény 1 hét.menj el nem hanyagold el mert hormon....ami nagyon sok mindenért felelős
2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!