Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem tudok normálisan járni? Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy furcsán járok. Állítólag rázom a seggem kicsit, és a térdem hajol be rosszul. És inkább röhögnek a hátam mögött. Annyit próbáltam, de nem tudok máshogy járni. Szerintem görbék a lábaim, 1 éve tudják, hogy gerincferdülésem van. Állítólag kiskoromban csipőficam féleségem volt, de apáék szerint csak félre diagnoztizáltak és nem volt semmi bajom. Mindig így mentem, nem értem miért, vagy miért nem vittek orvoshoz. Miért nem tudok rendesen járni, mint más ember?

2013. febr. 23. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyógytornával tudnál rajta segíteni!
2013. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán meg akarod változtatni terápiát ajánlok.Az ortopédiára menj ezügyben.Ott gyakorlatokkal korrigálják majd a csúnya járás.
2013. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak, ortopédiára kéne menned.
2013. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédia, szerintem is.
2013. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jártam ortopédiára a gerincferdülésem miatt
2013. márc. 10. 09:57
 6/7 anonim válasza:

Nekem mindig azt mondják hogy járás közben szökkenek (keleténél jobban rugózik a térdem)

Sajnos megszokás nem lehet vele mit kezdeni..

2013. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor észrevették a gerincferdülést, akkor készült röntgen, tehát ha valami más bajom is lenne akkor azt észre vették volna. Nem értem ezt az egészet, nem tehetek róla, de nem tudok máshogy menni.
2013. márc. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!