Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nem mehet tovább. Mit...

Ez nem mehet tovább. Mit csináljak anyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kissé fura kérdéssel fordulok hozzátok. Anyum nagyon önfejű, több éve nem volt orvosnál, pedig biztos vagyok benne, hogy beteg. Legutóbb az orvos azt mondta neki, hogy nyílnak szét a csigolyái, műteni kéne, de ő nem hajlandó. Azóta nem volt orvosnál, pedig valami problémája van, hiszen napok óta véres a vizelete(ő mondta), folyamatosan mondja, hogy nagyon nagyon fáj a dereka, néha már állni sem tud. 52 éves. Inkább nem megy orvoshoz, hogy ne tudja meg, hogy mi baja van, de így csak minket, a gyerekeit teszi tönkre. Nem tudom mit kéne tennem, ez így nem mehet tovább, de erőszakkal nem vihetem el orvoshoz.

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben ?

Köszönöm előre is.



2013. febr. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh... nehéz helyzet és tökéletesen átérzem. Az én szüleim is ilyenek, a világért sem mennének orvoshoz. A legtöbb, amit tehetsz, hogy megpróbálod elmagyarázni neki, hogy nem csak maga miatt, hanem miattad is fontos lenne, mert nagyon aggódsz. Én biztos kihívnám a házi orvost/ügyeletet, ha már ott van, biztos nem küldi el és hátha rá hallgatna. Erőszakkal nyilván nem tudod elvinni orvoshoz, de próbálj meg mindent! Drukkolok! Nagyon gány helyzet...
2013. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bölcs akarsz maradni, felajánlod neki a lehetőséget, hogy pl. elviszed dokihoz, meg ilyenek. Segítesz neki mindenben ami a betegségével jár. Nem erőltetheted rá az akaratod!
2013. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mondd el neki, hogy mennyire megijeszt téged. és nagyon szereted őt, és csak a javát akarod...
2013. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a fent említettek közül már mindet kipróbáltam.. :(
2013. febr. 23. 22:46
 5/6 anonim válasza:

Lehet, hogy rossz válasz, de ha nem bízik az orvosokban, ill. fél tőlük, alternatív megoldást kell keresni. Keress rá a neten, mi lehet a baja:valszeg. Vesemedence-gyulladás, nézd meg, mi segíthet. Vannak gyógynövények, vény nélkül kapható gyógyhatású szerek is. A gerincével pedig keressetek fel egy jó masszőrt, kiropraktőrt, manuálterapeutát, ilyesmit. Ők is segíthetnek. Persze ehhez az kell, hogy ő is nyitott legyen és persze az anyagiak se jelentésnek akadályt.

A gondolat erejével pedig magát is gyógyíthatja. Erre is sokféle módszer létezik.

Tudnia kell, hogy ha egészséges akar lenni, akkor akarnia kell!!!

2013. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából ő csak is az alternatív dolgokban hisz, gyógyszert nem szed, vagy csak nagyon ritkán.

Több fajta teát iszik, meg szed ilyen bio dolgokat. Mondtuk Neki, hogy menjen el egy csontkovácshoz, de nem akar, mert fél, hogy nagyon fog neki fájni. Bátyám járt csontkovácshoz, s egyszer anya elmondta neki a saját panaszait, s azt mondta neki az illető, hogy ő helyre tudná hozni, de iszonyúan fájna neki.

2013. febr. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!