Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és 185cm...

18 éves lány vagyok és 185cm a testmagasságom nagyon zavar sajnos kinéznek mások és emiatt rosszul érzem magam. Esetleg van valami tipp hogy ne nőjjek tovább?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress egy jó magas pasit, utána nem fog zavarni, tapasztalat:)
2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose zavarjon.
2013. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ne zavarjon! Ha valaki szeret, akkor az úgy fog szeretni, ahogy vagy. A magasságodnak semmi köze nem lesz ahoz, hogy, aki szeret ne szeressen az miatt!
2013. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nálunk miért nem nőnek ekkorára a lányok?!

Mellesleg én mindent megpróbáltam, összeolvastam, de nem szolgálhatok neked semmi jó tippel, ami működött volna. Elméletileg hormonkezeléssel lehetne valamit tenni, de én nem merném kipróbálni. :D

f/198cm

2013. febr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
190 cm-től illenek magasságban hozzád a fiúk.
2013. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hu köszönöm a válaszokat megpróbálom elfogadni magam amilyen vagyok
2013. febr. 7. 15:39
 7/11 anonim válasza:
talán hülyeségnek fogod tartani a válaszomat, de esetleg menj el kosarazni, ha sportos alkat vagy. ott imádni fogják a magasságodat, talán sikerélményed lesz miatta és könnyebben elfogadod. És a kosaras pasik is elég magasak ahhoz, h kezdj velük :)
2013. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, 153 cm. Ezerszer rosszabb! :)
2013. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tegyél a fejedre jó nagy súlyzókat amikor sétálsz az utcán pár év alatt 5-10 cm-et is alacsonyodhatsz!
2013. márc. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
175 centi magas vagyok, még ezt is túl soknak éreztem. Aztán volt egyszer egy festtivál, ahol láttam egy 190 körüli csajszit, aki a hasonlóan magas pasijával annyira önfeledten bulizott, hogy öröm volt őket nézni. Plusz a fejük minden tönegből kilógott, így a koncerteken rohadt nagy előnnyel voltak mindenki mással szemben. Azóta imádok magas lenni, sőt imádnék még magasabb is lenni. Te is szeresd magad, örülj, hogy ellátsz az emberek feje fölött, örülj, hogy eléred a felső polcot, akinek meg nem tetszik a magasságod, az nyaljon sót!
2020. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!