Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó multivitamint...

Valami jó multivitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Holnap, patikában szeretném megvenni. Olyan kéne, ami minél olcsóbb, de jó sok vitamin van benne. 30 éves nő vagyok. Jó lenne ha lenne benne omega3.
2013. febr. 24. 20:16
 1/4 stbonaventura válasza:
Nem ismerek felnőtt jó multivitamint, de ami biztos, hogy érdemes tartani egy probiotikum kúrát mondjuk egy hónapig, az is immunerősítő. Én ezt ősszel kezdtem, és az egész telet megúsztam betegség nélkül úgy, hogy a gyerekek hozták haza a közösségből folyamatosan a bacikat. Csak ajánlani tudom a Bonolact Pro+Biotikum nevű készítményt. Kérlek írd meg, hogy ha ezt is választod milyen tapasztalatod volt. Jó egészséget.
2013. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
esetleg ha holnap bemennél a patikába, megkérdeznéd erről a gyógyszerészt? Csak mert ő ért is hozzá....
2013. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Healt Aid A-Z multivitamin.

Angol készítmény, 90 db 4000 ft. a legjobb amit eddig találtam.

Nem minden patikában kapható.

2013. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!