Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hívják azt a betegséget...

Hogyan hívják azt a betegséget, amikor egy felnőttnek gyermek teste van, csak a feje nőtt, és változott?

Figyelt kérdés
Betegség, gyermek, test, felnőtt, fej,

2013. febr. 25. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted hogy felnőtt, csak gyerektestben él? (ezt a fejes dolgot nem értem)

Egyszer utánanéztem mert érdeklődött, de nem sok mindent találtam róla, kíváncsiságból megint utánakerestem, de most se lettem annyira okosabb. Találtam itt olyat hogy kromoszóma rendellenesség, hormonzavarok..

Itt van pár ilyen eset hátha ebből okosabb elszel, én már kómás vagyok ehhez :)

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam, mint ezek a cikkek. Na jó ezért tettem fel a kérdést: múltkor a buszra szállt egy hölgy egy babakocsival. Gondoltam, hogy aranyos kisfia ül benne, aki nem több 2-3 évesnél. De tévedtem. Egy testileg 4-5 évnek megfelelő testmértű, és testkinézetű, kb 25-30 éves illető ült a babakocsiban. A feje viszont olyan volt, mint egy normális 25-30 éves emberi feje, még méretben is. Csak a kezét mozgatta, de értelmesen tudott beszélni és kommunikálni. Nem láttam még ilyet, meg is lepődtem. Olyan volt mint egy törpenövésű, de nem az volt. A teste nem úgy nézett ki. Bizarr :/
2013. febr. 25. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az achondroplasiára gondolsz?


[link]

2013. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmi, de sokkal vékonyabb volt. Nem tűnt enyire tömzsinek. Bár lehet, hogy tényleg achondroplasiában szenved szegény, csak e mellé még vékony is. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 26. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!