Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Hasszurkálás és továbbiak.

Figyelt kérdés

Kb. két hete 2-3naponta,főleg este jön elő,a köldököm alatt érdekes szurkálást érzek,majd van,hogy nem szurkál,csak "érzem",gondolom értitek milyen az. Ha hanyatt fekszem,akkor mérséklődik. Néha kicsit lejjebb is hat a mérsékelt fájdalom. Néha kisebb "kurtyogást" érzek,azt sem mindig.

Felpuffadva nem vagyok,nem tudom mi lehet ez.


Próbálok rendesen enni,sajnos nem megy a napi 5x keveset a munkám miatt. Inni általában max. másfél litert iszom.


Szerintetek?


2013. febr. 25. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezek a problémáim néha alig birok elaludni mert a köldökömnél fura fájdalmat érzek.. amugy én is kiirtam egy ilyen kérdést és lehet hogy vakbélgyulladás..
2013. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem túl erős a fájdalmam,csak zavaró. neked?
2013. febr. 25. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon erős a fájdalom, de nem mertem még elmenni orvoshoz, de sztem már rá kellene vennem magam valahogy.. Szerintem te is menj el megnézetni mert a köldöktáji fájdalom nem vicc
2013. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!