Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési zavarokkal küszködök...

Emésztési zavarokkal küszködök! Mit csináljak? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Kb. 6 éve 58 kg-os lányka voltam (18 éves), felkerültem Pestre, Mekiben kezdtem dolgozni, nem étkeztem helyesen, fel is jött 4 hónap alatt 20 kg! Lassú lett az emésztésem, anyagcserém, jó ha egy héten 2X jutok el "nagy" wc-re. Emiatt kijött az aranyerem is. Idén januárban elkezdtem diétázni munkatársammal együtt , mindketten ugyanazt esszük, Ő minden reggel el tud menni wc-re, nekem semmi sem javult, sőt!! Újra kijött az aranyerem! A diétát 6 hete csináljuk és már lenn van 9kg! De csak hashajtóval vagy mályvateával tudok wc-re menni! Mit csináljak? Mert ezt nem csinálhatom örökké! Értelmes válaszokat várok!

2013. febr. 8. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

elsősorban azt mondom, hogy mindenképp menj el orvoshoz.

amúgy az olajos magvak nagyon sokat segíthetnek, javaslom, hogy próbáld ki, hogy reggel éhgyomorra lenyelsz egy evőkanálnyi lenmagot. én ezt minden reggel csinálom és kiváló az emésztésem. de mondom, ez szerintem csak akkor működik, ha alapvetően egészséges vagy, szóval orvossal mindenképp beszélned kellene

2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy egy hete elkezdtem szedni mustármagot, mivel az béltisztító hatású! De semmi! Ma reggel stadalax-szal hajtottam ki magamból, és hát volt is mit!
2013. febr. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!