Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel, hogy lehet eltüntetni...

Mivel, hogy lehet eltüntetni az anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel, kivéve az orvosi beavatkozás mert nincs felesleges több százezer forintom. Lehetőleg olyan dolgokat kérek amiknek van valami használható alapja.

2013. febr. 28. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A műtéten kívül nincs más mód.
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műtéttel. Lekapargatni nem lehet és kiradírozni sem.
2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Keverj össze citromlevet, olívaolajat, sót és egy kis lisztet egy csészébe meleg vízzel. Ezzel radírozd át az anyajegyet naponta kétszer-háromszor, aztán mosd le. Ha nem segít, akkor az azért lesz, mert nincs házi praktika az anyajegy eltávolítására és ostoba vagy, ha azt gondolod, hogy ma műtéten kívül bármi hatásos lehet.
2013. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosi beavatkozás nélkül semmivel! A házi módszerek egyébként is elég veszélyesek lehetnek, mert elfertőződhetnek, vagy akár el is rákosodhatnak az anyajegyek.
2013. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnálattal hallom...
2013. márc. 1. 16:55
 6/7 anonim válasza:
33%
Van házi módszer is, így keresd: mole removal with apple cider vinegar. Akár hogy próbáltam ennek is nyoma maradt, többnyire piros, kiemelkedő heg, szóval csak óvatosan.
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szecska8 válasza:
Az orvosi beavatkozás sem kerül százezrekbe, én találtam olyat ahol az első anya jegyet leszedni 30e ft a többi pedig 7eFt
2013. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!