Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Máj probléma . Ti mit ajánloto...

Máj probléma . Ti mit ajánlotok? (Lényeg lenn)

Figyelt kérdés

4 éve a szüleim vettek gombát , elkészítették és megették !

Nagyon rosszul lettek , de mindketten túlélték, de édesanyámnak azóta baj van a májával... Elment az orvoshoz és azt kérdezte tőle az orvos hogy "-Hölgyem! Maga mennyit iszik(alkoholt)"

Persze az fontos hogy egyáltalán nem iszik!

Mit lehetne csinálni hogy valamennyire helyre jöjjön !

Gyógyszer vagy tea?


A válaszokat előre is köszönöm !



2013. febr. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt problémám a májammal. elkaptam egy olyan vírust, ami azt eredményezte, hogy a májfuncióimat teljesen lerontotta, és nekem is alkoholistához hasonló májeredményeim voltak.

Betartottam egy szénhidrátmentes diétát, közben immuntámogató terápiát folytattam.

Gyógytea van, nagyon jó! Naturland - Májvédő és detoxikáló teakeverék a neve, rajta ír mindenféle utasítást, fogyasztási módot, összetételt. Ez mellett nagymamám tanácsát megfogadva minden nap egy kiskanál svédkeserűt ittam éhgyomorra, meg egy pohár víz. Ezzel még mindig nincs vége... Máriatövis olajat is ittam, azon is írja, hogy hány cseppet kell naponta elfogyasztani, ezmelett C-vitamín, D-vitamín, csukamájolaj... Azt hiszem ennyi. Egy hónapig nagyon szigorúan betartottam, az orvos teljesen le volt döbbenve, helyrejött minden a vérképemen, jobban is éreztem magamat. Aztán még három hónapig csökkentett módban csináltam, és azóta nincs problémám! :)

2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mért nem megy orvoshoz? Ő ad gyógyszert.

De ha nem akar, akkor recept nélkül kapható a Legalon, van pannonhalmi májvédő tea, esetleg a máriatövis mag.

A neten rengeteg különböző májtisztító kúra van. 1-1 végig kell csinálni-

2013. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként azóta már elmúlt több mint egy év, és nem volt hasonló problémám.

A máriatövisnek nagyon erős detoxikáló és regenerációs képessége van, persze a májban kizárólag! :) Olvass utána, én ajánlom, hogy mindenképp természetes gyógymódokkal próbáljátok meg helyrehozni édesanyád máját! :) Nem vagyok gyógynövény fanatikus, de erre igazán csak ezek a dolgok a legjobbak!!! :)

Gyógyulást! És minden jót!

2013. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mért nem megy orvoshoz? Ő ad gyógyszert."


Nem, nem ad. Amikor apukámnak voltak rosszak a májfunkciói, akkor azt mondták, hogy nem tudnak gyógyszert adni, szedje a gyógynövény tartalmú, vény nélkül kapható szereket (Legalon, Májvédő teakeverék)

2013. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálunk mindent.

Voltunk orvosnál , de nem javult az állapota!

2013. márc. 2. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!