Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomról nehezen tudom...

A makkomról nehezen tudom csak a bőrt visszahúzni, és akkor is kicsit fáj (de vissza tudom) mert a fitymám kicsit összeszűkült az utóbbi napokban. (ami nem tudom miért történt. ) Ti mit ajánlotok, mit tudok tenni? Ugye ez nem nagyon nagy probléma?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gondolom szűkület. Tisztítod rendesen?
2011. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen,amikor sokat maszturbáltam. Nekem pár nap múlva elmúlt, de lehet az volt a probléma, hogy te is sokat verted.
2011. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hali!


AZ UTÓBBI NAPOKBAN??? ((:-O

_ Azt hogy csináltad??? Mitől? S:-s

_ Hány éves vagy?


Biztos, hogy csak az utóbbi pár (hány) napban szűkült össze az a fityma? Nem ilyen volt eddig is, csak nem foglalkoztál vele annyira?


Várom válaszaidat!

Üdv: EE

2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat.

kb. egy hete kicsit begyulladt a makkom, de kamilláztam, és pár nap után meggyógyult. utána jelentkezett ez a probléma

2011. ápr. 11. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:

_ Orvosnál nem voltál vele?

_ Nem letapadt a fityma, és vhogy miközben hátrahúztad vagy vmi,... megsérült?

_ Nem tűnik esetleg hegesnek, sebesnek a fityma külseje/belseje?


Ismét megkérdezném, hány éves vagy?


Üdv: EE

2011. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is valami ilyesmi problémám volt, aztán annyit rángattam szerencsétlent, hogy rendesen kitágult :D

Fájt ugyan, de néha egy kisebb fájdalom ment meg a nagyobbtól.

2011. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok, és a fitymám nincs letapadva, csak nehezebben tudom visszahúzni.

A fitymám külseje pedig egy kicsit heges.

köszönöm a kommenteket

2011. ápr. 14. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez kialakulófélben lévő fitymaszűkületnek tűnik ennyiből, amiről nem tudjuk, hogy mi okozott!?

_ Na de a makkod mitől gyulladt be??? És akkor mit csináltál a fitymáddal? (Valamit csak csinálnod kellett, magától nem alakul ez így ki... pláne akkor, ha eddig nem volt... dO.ob )

A hegek azok a mikrosérülések, amelyek a fitymádat rugalmatlanná teszik és beszűkítik. CSAK SÉRÜLÉSEK okozhatják, de arról hallgatsz, hogy akkor, amikor gyulladt volt a makk, mit csinálhattál a fitymáddal, hogyan használtad, nem-e erőszakoskodtál a fitymáddal a hátrahúzás során... dO.ob


Mivel ez kialakulófélben van, miért nem inkább az UROlógushoz mentél el, ahelyett, hogy itt a saját idődet húznál? Minél később mész el, annál nagyobb lesz a valószínűsége, hogy a fitymád hamarosan menthetetlenné válik, és ha ez így lesz, akkor bemetszéssel, vagy a heges rész eltávolításával (RKM = Részleges KörülMetéléssel) kell számolnod! Vagy le7 én is tudnék neked pár módszerrel segíteni, azonban az már fennálló szűkületnél használatosabb, és nem kialakuló félben lévőnél!


Menj el az UROlógushoz, méghozzá HOLNAP!!!

SZÓLJ RÓLA APUDNAK, és ne szégyelld elmondani neki ha baj van! Ha most magadba zárkózol, és gyávaságból ill. félelemből nem lépsz, később garantáltan a falba fogod verni a fejed, hogy MOST nem mentél el ORVOSHOZ, AMIKOR MÉG MEG LE7ett volna MENTENI A FITYMÁDAT A SZIKÉTŐL!


Apud is volt aggódó 14 éves serdülő fiúcska, mint most te vagy! Tutira megérti, hogy hogy érzed most magad. (Ha ő nincs, vagy nem bízol benne annyira, akkor meg anyu, de MOST AZONNAL LÉPNED KELL!!!)



EZT CSINÁLD, amit most mondtam, ha el akarod kerülni a körülmetélést! MOST MÉG NEM KÉSŐ, DE HA SOKAT VÁRSZ VELE, KÉŐSBB MÁR AZ LESZ!!!

!!! ELŐZD MEG A MÉG NAGYOBB BAJT! :-O


Nyugodj meg, és FEL A FEJJEL! ;-)

Holnap pedig ORVOS! Okés? :-o


Üdv: EE

2011. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kedves kommentelő!

köszönöm hogy ilyen nagy figyelmet forditottál a problémámra. De az utóbbi napokban a fitymám begyógyult, és napról napra könnyebben tudtam visszahúzni a bőrt, és mostanra már lényegében olyan mint újkorában :)

és mégegyszer: köszi!

2011. ápr. 15. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Ennek örülök. :-)

Azonban az még komolyan érdekelne, hogy a makkod mitől gyulladt be??? És akkor mit csináltál a fitymáddal?

Ezen kívül hogyan kezeltétek a makkgyulladást, ill. a kezdeti hegesedést?

Ez még fontos infó lenne, nem véletlenül kérdezem! :-o


Légy szíves erre még válaszolj! Köszönöm!

Üdv: EE

2011. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!