Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni az...

Hogyan lehet eltüntetni az "úszógumit"?

Figyelt kérdés

A hasamon elől és oldalt van zsír, gondolom ez az "úszógumi". Ezt hogyan lehetne leadni?

Valamilyen diétára gondoltam... Az elmúlt héten nem ettem annyit annyit, és volt olyan hogy alig ettem, és úgy mentem el edzésre és elképesztően fáradt voltam, már szinte össze akartam esni.. Azt is hallottam, hogyha ezt a fajta diétát csinálom, akkor először izomból fogyok, és nem a zsírból.. Ez igaz? Izomból nem szeretnék fogyni...

Azt is mondták, hogy csinálja has edzést, de szerintem attól csak alatta növekedne az izom ami meg kinyomja a zsírt és csak nagyobbnak látszódna a hasam :D

Tudnátok mondani pár tippet amivel eltűnne a hasamról a zsír?

Jelenleg így táplálkozok: d.e. eszek egy szendvicset, délben menza(nem eszek túl sokat, mert nem jó), edzés előtt még egy szendvics általában, és utána is valami apróság hogy este ne korogjon a gyomrom... Gondolom ez az étrend sem a legtökéletesebb :D

17/F


2013. febr. 28. 19:36
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne koplaljál. Inkább egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, húst, és csupa egészséges finom kaját. Igyál sokat, és a vacsit hagyd ki. Reggelizni, azért reggeliz és mértékkel egyél ebédkor. A gyors kajákat hagyd ki és a zsírosokat. Fűszerezni lehet. Ha ragaszkodsz a szendvicshez csináld magad és tegyél bele paprikát, salátát, uborkát, kovászos uborkát, lehet húst is,de a kecsapot(vagy mit) és a majonézt hagyd ki. Esetleg tegyél bele egy-egy pleskavica-t és ćevap-ot.

Legalább is én így csináltam, és 6-7 liter vizet is leerőltettem. Meg edzettem és lovagoltam, meg hasizmoztam.(Szakkönyvekben olvastam: ,, Legtöbbször szomjasak vagyunk és mégis eszünk és eszünk, pedig inni kellene,,)

Emellett sportolj sokat (de ahogy olvasom az már meg van)

És ne siessed el, mert ekkor idővel ismét felszeded azokat a plusz kilókat. És szerintem is a sok felülés segítene, de a lényeg lassan fogyj és akkor minden jó lesz! :)

Remélem segítettem!

20/N

2013. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!