Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tulzott agresszióra van gyógymód?

Tulzott agresszióra van gyógymód?

Figyelt kérdés
Hirtelen felkapom a vizet, nagyon ideges tudok lenni és ilyenkor nem tudok uralkodni magamon de szeretnék kigyógyulni belőle! Pszichológushoz forduljak vagy mit csinálják? Egyáltalán lehet ezen segíteni? :(

2013. márc. 1. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketamin.
2013. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze, lehet rajta segíteni, és azzal, hogy feltetted ezt a kérdést, már túl is vagy a legnehezebb részen. Fordulj pszichológushoz, segíteni fog megoldani!
2013. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plusz egy csomó vitaminhiány jár együtt fokozott ingerlékenységgel, érdemes lenne utánanézned.
2013. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Ennek nemhiszem hogy a vitamin hiány az oka inkább a gyerekkorom.
2013. márc. 1. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb vérnyomást okozó szerek hülyítenek is tapasztalatom szerint, azaz az emberről leperegnek a külső - és belső - hatások, nem érdekli komolyan semmi, magyarul fát is vághatnak a hátán. Talán a só mennyiségének csökkentése is javít, ha 5gr/naptól több lenne most. Fiatal koromban én is igen kritikus alkat voltam - sok pozitív mellékhatással -, de hatvanas koromra az öregedés, a parodontózis, a sok szívgyógyszer teljesen lenyugtatott... Egyébként valóban az a legjobb, hogy magadtól felmerült a változtatás igénye. Ez már több, mint fél siker. Fiatal koromban elmentem kerékpározni és jól megszaggattam a gépet, ha belül dühített valami. De az erdőben, ha más nem hallja, kiüvöltheted magadból a feszültséget, már az is segít, hogyha kirándulsz a hegyekbe. Pillanatnyi módszernek a mély lélegzetvétel és lassú kifújás, ami mellett arra gondolsz, hogy a dühöt fújod ki, is jó lehet. Jóga. Egyik ismerősöm is túlreagálja a dolgokat, erősen gesztikulál. Arra gondoltam, ha mindenhol tükrük lennének körülötte és látná ilyenkor magát, magától visszavenne a reagálásból. Csak ilyenkor a feszültség biztos benne maradna...
2018. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!