Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a méregtelenítés legjobb...

Mi a méregtelenítés legjobb formája?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos időszakot magam mögött szeretnék tudni,tisztítani akarom a szervezetemet.Nem vagyok rá büszke de könnyű droggal éltem pár hónapot(mivel az okokat nem írom le,ne ítélkezzetek,mert egyébként semmire nem hatott ez ki,kiváló tanulmányi eredményeim vannak és meló is van kilátásban),heti szinten,de már etettem,viszont szeretném megtisztítani a szervezetem.
2013. márc. 1. 11:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*letettem
2013. márc. 1. 11:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Ősi indiai módszer: reggel ébredés után, éhgyomorra szezám-, oliva- vagy kókuszolajjal öblögetés, kb 20 percig úgy, hogy ne nyelj le belőle semmit. Nem sokan ismerik a mechanizmusát, de lényeg, hogy összegyűlik benne minden méreganyag, amit azután méltó helyére köpünk, a wc-be... Én még csak pár napja csinálom (kókuszolajjal, a többivel kicsit undorítónak tartottam), de tényleg megdöbbentően hatásos. Az első nap felszakította a hetekkel ezelőtti betegségemből a mellkasomban tapadt nyákot, rendesen, jobban mint a köptető. Állítólag mindenféle egyéb, komolyabb betegségekre is jó, hát ezek után simán el tudom képzelni. :) Remélem, Neked is beválik, ha kipróbálod. :)
2013. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!