Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcpirosodás ellen? Hogyan...

Arcpirosodás ellen? Hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Zavar amikor kipirosodik az arcom.Akkor ha melegem van,ha zavarba jövök,ha nem tudok vmire válaszolni,ha felelni kell..tehát elég sokszor. Nem is olyan kicsit,nem olyan mint akik arcpirosítót használnak..

Mitől van?

már hallottam olyanról hogy van akiknek vékonyabb a bőre,vagy hogy életteli az arca..

Mivel tudom segíteni hogy hamarabb elmúljon ha kipirosodik?

Szerintetek szép ha egy lánynak piros az arca?


2013. márc. 3. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pirosodik. De leginkább akkor ha zavarba jövök, sztem elég gáz, de ez van. Elvileg nem lehet semmit tenni ellene. Bár kaptam olyan tanácsot, hogy nem kell vele foglalkozni és elmúlik. Meg gyakorolni kell, sok ilyen helyzetbe kell kerülni és akkor már olyan természtesnek vesszük, hogy nem lesz alkalmunk elpirosodni. Am utána olvastam, és azt irták, hogy a kutatók se tudnak rájönni mitől van. "Az elpirulás az evolúció legnagyobb titka, Darwin is sokat foglalkozott vele. Frans de Waal, az Emory Egyetem professzora szerint az ember az egyetlen, aki elpirul egy-egy kínos, szégyenletes esemény során. Feltételezi, hogy mivel a hazugságon való rajtakapás is pirulást vált ki, ezért az evolúció egyik célja volt, hogy ne tudjunk hazudni." Hát sztem hülyeség, mivel rengetegen szemrebbenés nélkül hazudnak, de zavarukban azok is pirulnak. Nem általánosítok, mert van akinek zavarában vagy kinos helyzetben se változik az arcszíne. Olyat is olvastam h majd enyhülni fog, de kitudja. minden ember más. Krémek vannak rá, de ha olyan helyzetbe kerül az ember a legjobb krém se hatásos sztem. Én nem tudom, hogy szép-e, de biztos jobb mint egy hóka beteges pofi. Én kérdeztem a párom, azt mondta cuki vagyok olyankor. mások édesnek tarják. De van aki megjegyzi, hogy ú de piros a fejed! Na az bunkóság! "A megoldás a szorongás csökkentése,terápiával, később pedig humorral szépen felépíthető egy egészséges öntudat. Egy ilyen tudattal, pszichével rendelkező test, bőr nem válik rákvörössé, zavarba ejtő helyzetekben. Maga a pirulás, mint objektív jelenség nem befolyásolható, de az igen, hogy erről hogyan gondolkodunk.." Kitartás! Sokan vagyunk még igy ezzel!
2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!